کرکره برقی

کرکره برقی

امروزه و در طی چند دهه گذشته تولید و فروش مدل های مختلف کرکره برقی رشد چشمگیری داشته است که می توان عمده ترین دلایل آن را کاربردهای متعدد و رنگ بندی های متفاوت آن دانست .

در اوایل تولید این درب و پنجره های کرکره ای این نوع پنجره ها مکرراً خراب می شدند و باعث نارضایتی مصرف کنندگان شده بودند که رفته رفته و به مرور زمان کرکره های جدید برقی به میزان زیادی تولید شد که مشکلات انواع قدیمی آن را نداشت و خیلی سریع جایگاه خود را پیدا کرد و افراد بی شماری راغب به خرید آنها شدند. علاوه بر آن این نوع کرکره ها از قیمت مناسبی برخوردار هستند که مجموع این دلایل باعث جایگزینی مدل های جدید کرکره برقی با درب و پنجره های قدیمی که با استفاده از لولا باز و بسته می شدند شد .

این مدل درب های کرکره ای نسبت به مدل قدیمی آن 2 مزیت عمده و اصلی داشتند .

  • اول آنکه استفاده از این کرکره های برقی باعث استفاده بهینه از فضای پارکینگ ها شد ، مدل درب های اتوماتیک برای باز شدن نیاز به اندکی فضا و اشغال بخشی از ورودی پارکینگ دارند که کرکره های برقی این مشکل را برطرف کردند .
  • مزیت دوم درب های کرکره ای ارزان و مقرون به صرفه بودن آن است ، تولید و نصب درب های اتوماتیک از هزینه بیشتری برخوردار است و همین موضوع دلیلی شد تا افراد بیشتری اقدام به تهیه و نصب کرکره های برقی برای درب ورودی پاکینگ خود کرده اند .

زندگی در شهرهای شلوغ ، با سروصدا ، آلودگی و شلوغی های زیاد و همیشگی همراه است، از این رو اکثر مهندسان ساختمانی و ساختمان سازان سعی کرده اند که بناهای خود را از همه لحاظ عایق بندی کنند تا آسایش و آرامش ساکنان ساختمانی را فراهم کنند . در این مورد کرکره برقی توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند چرا که این کرکره های برقی عایق بسیار خوبی برای گرما ، سرما ، سرو صدا و همچنین گرد و غبار هستند .

شما جهت تهیه جدیدترین مدل های کرکره برقی با رنگ بندی و طرح های متنوع می توانید با شرکت آرتادر تماس بگیرید تا مشاوره لازم را دریافت نمایید .

اطلاعات لازم در مورد کرکره ای برقی اعم از1-  نوع تیغه ها ، انتخاب شرکت برای خرید آن محصول 4- مدل موتورها و سایر ابزار الکتریکی و غیره می باشد که قبل از اقدام به خرید سعی کنید در این موارد اطلاعات کافی را کسب کنید .