سقف متحرک

داشتن یک رستوران یا کافی شاپ با سایه‌بان و یا سقف متحرک برقی، که در هر لحظه به یک فضای باز در هوای آزاد و خنک تبدیل می‌شود، می‌تواند یکی از مزایای غیر قابل انکار برای این نوع مکان‌ها باشد. سایه ای خنک در تراس، آلاچیق و یا فروشگاه و لذت خوردن یک صبحانه دلچسب در زیر سقفها و سایبان‌های متحرک مهیا می‌سازد.

در همه رستوران های شیک و مدرن سقف متحرک یکی از المان های زیبایی و جذابیت آن مکان است که مراجعه کنددگان را بسیار خوشحال و راضی می کند.

امروزه استفاده از سقف متحرک در همه مکان های عمومی به خصوص در مناطق خوش آب و هوا و در فصل تابستان بسیار رایج شده است. شما به راحتی با زدن یک دکمه بتوانید از زیبایی بی کران آسمان و ستاره ای درخشان آن لذت ببرید.

سقف متحرک بسیار محکم و مقاوم می باشد و در برابر بادهای شدید و از استحکام بسیار خوبی برخوردار است. و از نفوذ گرد غبار و هرگونه آلودگی دیگری جلوگیری می کند.

 

مزایای استفاده از سقف متحرک :

استفاده از پارچه های پی وی سی چند لایه از شرکت های معتبر
عایق کردن مناسب در برابر ریزش باران و هدایت آب به پایین توسط کانال
عملکرد آسان در باز و بسته شدن توسط ریموت، کلید یا وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه
قابلیت استفاده و ترکیب چند سقف متحرک جهت پوشش سطوح وسیع تر
قابلیت سیستم نورپردازی جهت روشنایی و زیبا سازی
زیبایی در حال باز و بسته بودن
باز و بسته شدن سریع و آسان

موارد کاربرد سقف متحرک :

بالکن ها و تراس های بدون سقف
فضاسازی محوطه باز جلوی رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها، تالارهای پذیرایی، ...
جلوگیری از تابش آفتاب و دید ساختمان مجاور برای کنار و ورودی های استخرها
سقف کردن پارکینگ اتومبیلبه منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف متحرک با کارشناسان ما در شرکت آرتادُر تماس بگیرید تا شما به طور دقیق راهنمایی کنند.

سقف متحرک یکی از جدیدترین و بهترین محصولات شرکت آرتادر می باشد که در موارد بسایری کاربرد دارد و دارای ضمانت ویژه از طرف شرکت آرتادر می باشد

سقف متحرک
 
 
مزایای سقف متحرک
کاربرد سقف متحرک
سقف متحرک برقی