نحوه انتخاب کرکره برقی مناسب

انتخاب کرکره برقی مناسب دارای مزایای بسیاری است. سیستم کرکره برقی، زیبایی و جلوه منزل شما را ارتقا می دهد و امنیت منزل شما را فراهم می کند. حتی نصب آن در جلوی  پنجره‌ها این امنیت را چندین برابر می‌کند و اینجاست که مبحث انتخاب کرکره برقی دارای اهمیت است.

کرکره برقی

کرکره برقی

نکته اول در انتخاب کرکره برقی مناسب

اگر در یک خیابان پرتردد با ترافیک ثابت زندگی می کنید، این سیستم می‌تواند به شما بسیار کمک نماید. سعی کنید کرکره برقی را انتخاب کنید که به شما اطمینان و گواهی بیشتری در کاهش سروصدا می‌دهد به نوعی عایق صدا باشد و همین امر باعث ایجاد آرامش بیشتری در محیط شما می شود.

نکته دوم در خرید کرکره برقی مناسب

آیا شما در یک محله خطرناک زندگی می‌کنند؟ آیا بروز جرائم کوچک در محیط شما امری متداول است؟ یا در نقطه‌ای پرت زندگی می‌کنید که ممکن است مورد هجوم سارقین قرار گیرید؟ اگر هر یک از این موارد فوق صحیح است، امنیت مهم‌ترین چیزی است که باید در محل زندگی خود موردتوجه قرار گیرد. استفاده ازاین محصول در درب و پنجره‌ها امنیت ساختمان شمارا تضمین می کند.

در قدیم استفاده از کرکره‌های چوبی متداول بود که پیشنهاد نمی‌ شود چراکه به‌راحتی شکسته می شوند و امنیت مناسبی را فراهم نمی‌کنند. درحالی‌که نوع آلومینیومی و فولادی باقیمت مناسبی که دارند می‌توانند امنیت بیشتری را فراهم کنند. همچنین در صورتی که کرکره برقی استفاده شده از جنس آلومینیوم باشد، باز ضروری است که در طراحی آن دقیق باشید. نباید اسلایدهای آن به صورت مجزا و با فاصله از هم باشند.

انتخاب کرکره برقی مناسب

انتخاب کرکره برقی مناسب

مکانیسم ایمنی در کرکره برقی

همه‌ی ما در تلاش هستیم تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری نماییم. باید مواردی را موردتوجه قرار دهید، بررسی کنید که در صورت آتش‌سوزی در منزل و محل سکونت شما، مانعی برای فرار شما نباشد؛ بنابراین هنگام انتخاب کرکره برقی مناسب برای پنجره‌ های خود این اطمینان را حاصل کنید که در شرایط بحرانی این امکان را می‌دهد تا به ‌سرعت از محل خارج شوید.

 کرکره های برقی مناسب مکانیسم‌های ایمنی را از داخل خانه تأمین می‌کنند و نیازی نیست که در مورد امنیت منزل خود نگران باشید. در نظر داشته باشید که فراهم آوردن مکانیسم‌های ایمنی بر روی کرکره برقی کمی هزینه خواهد داشت ولی ارزشمند است.

کاربرد کرکره برقی چگونه سبب زیبایی منزل شما میشود؟

مهم‌ترین قابلیت کرکره برقی این است با زیبایی فضای شمارا مطابقت دارد. شما می‌توانید آن را با نوع دکور خود ترکیب نمایید و طرح‌های مختلفی را برای آن انتخاب کنید. استفاده از محلول صابون و یک اسفنج نرم می‌تواند ترفند مناسبی برای نظافت باشد و عمر مفید تیغه ها را افزایش می دهد.

راهنماییهای لازم در انتخاب بهتر کرکره برقی

کرکره برقی صنعتی در طیف وسیعی عرضه می‌شود که می‌تواند امنیت محیط شمارا در برابر سارقین و آب‌ وهوای طوفانی تأمین نماید. در اینجا نکاتی را که در انتخاب آن باید مورد توجه قرار دهید را باهم بررسی می‌کنیم.قبل از اینکه به دنبال انواع کرکره برقی بگردید، بهتر است فهرستی از دلایل نیاز خود به کرکره برقی را آماده کنید.

ببینید اولویتهای شما در انتخاب کرکره برقی مناسب چیست؟

زیبایی، امنیت، شرایط سخت آب و هوایی، حفاظت در برابر آتش و یا غیره! آیا شما یک درب اتوماتیک کرکره ای برای پارکینگ خود می‌خواهید؟ آیا منزل شما نیاز به یک درب ورودی دارد؟ سعی کنید تمام کارکردهایی که این محصول باید برایتان فراهم نماید را لیست کنید تا بتوانید برحسب ضرورت انتخاب مناسبی داشته باشید.

ضمانتنامه درب اتوماتیک

شما در هنگام انتخاب کرکره برقی مناسب باید به ضمانت‌نامه‌ای که فروشنده به شما ارائه می‌دهد توجه کاملی داشته باشید. یک فروشنده معتبر همچون آرتادُر، برای محصولات خود ضمانت‌نامه و قطعات منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد. علاوه بر این باید یک برنامه سرویس بلندمدت برای تضمین عملکرد درست این محصول به شما ارائه گردد؛ که آرتا دُر برای تمامی محصولات خود ازجمله فروش ، خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. توجه به تولیدکننده کرکره برقی بسیار مهم است که نام تولیدکننده و فروشنده‌ی آن را بدانید تا مطمئن شوید که در ارائه کیفیت بالا شهرت دارند.

 اطمینان حاصل کنید که متخصصین نصب، اطلاعات کاملی دارند و کاملاً خبره هستند. هنگامی‌که شما از محصولات شرکت آرتادُر را انتخاب می‌کنید، مطمئناً طیف وسیعی از انتخاب با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار داده می‌شود و تعمیر و تعویض قطعات بسیار ساده و سریع صورت می‌گیرد.

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی مناسب برای مناطق کوچک

این محصول برای کیوسک‌های موجود در پارک، سلف مدارس و یا محل نگهداری امکانات ورزشی در پارک بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کرکره برقی مقاوم در برابر آتش 

این محصول از فولاد سنگین ساخته می‌شود و برای مقاومت در برابر آتش به‌خوبی تست‌شده و حدود ۴ ساعت می‌تواند در برابر آتش‌داغ دوام بیاورد.

کرکره برقی بارانداز صنعتی

ازاین محصول برای تأمین امنیت و قابلیت اطمینان در کارخانه‌ها، انبارها، اسکله‌ها و غیره استفاده می‌شود.

کرکره برقی با تهویه مناسب

این محصول دارای روزنه است که ضمن ارائه امنیت در ورودی‌های بزرگ، امکان دیدن فضای پشت و تهویه مناسب را افزایش می‌دهد. این نوع کرکره برقی در مکان‌هایی که نیاز به بازرسی امنیتی دارند مناسب است به این علت که داخل کاملا نمایان است و تهویه محیط هم به‌ صورت مطلوبی صورت می‌گیرد و گزینه‌ای مناسب برای کارخانه‌ها و انبارها بشمار می‌آیند.

درب کرکره برقی

درب کرکره برقی

کرکره برقی مقاوم در برابر باد 

این محصول می‌تواند شرایط آب‌وهوای طوفانی شدید را تحمل کند.استفاده از این کرکره برقی در انبارها، معادن، کارخانه‌ها، پارکینگ‌ها و اسکله بارگیری و مناطق مستعد به وزش بادهای سهمگین ایده آل است.

کرکره برقی امنیتی

این محصول برای مغازه‌ها، بایگانی مدرسه و مناطق دیگر که نیاز به برقراری محیطی قابل‌اعتماد و ایمن را دارد جوابگو است. این نوع کرکره برقی را می‌توان در اندازه‌های مختلف تولید نموده و در هر مکانی قرارداد.